SZLABANY

dla najnowoczeniejszych rozwizaw zarzdzaniu parkingami

FAAC Magnetic.Parking

Rodzina MHTMTM MicroDrive to innowacyjna technologia napdowa. Niskie koszty utrzymania, wysokie osigi i prdkość otwierania to tylko kilka wartych uwagi zalet. Zespół napdowy wraz ze zintegrowanjednostksterujcoraz kompaktowprzekładnio wysokiej wydajnoci zaskakuje niewielkim rozmiarem.

To rewolucyjne rozwizanie napdowe uzupełnione zostało przez nowoczesncentralsterujcMGC wyposaonw zintegrowane detektory ptli indukcyjnej. Łatwość programowania zapewnia duy wywietlacz LCD i przyciski sterujce. W zalenoci od wersji moliwa jest prosta i szybka obsługa centrali zarówno na miejscu jak i na odległość.

 

 

BFT Maxima

Szlabany serii MAXIMA ULTRA przeznaczone są do wjazdów o szerokości do 3m w instalacjach zbiorczych, przemysłowych i na parkingach o bardzo dużym natężeniu ruchu.

Szlabany te posiadają silnik zasilany napięciem 230V, oraz wbudowaną centralę sterującą CSB BR XT wyposażoną w wyświetlacz oraz radioodbiornik na 2048 pilotów. Dzięki zastosowaniu komponentów o najwyższej jakości seria MAXIMA ULTRA cechuje się bardzo wysoką sprawnością i żywotnością (MCBF czyli średni czas pracy bez awarii wynosi do 5 mln cykli).

 

NOWOŚĆ!

szlaban elektromechaniczny MAXIMA ULTRA 36

 

 

Szeroka gama produktów

Innowacyjna technologia dająca więcej możliwości

ANKIETA SATYSFAKCJI KLIENTA
FORMULARZ SERWISOWY